INFORMACE K ZRUŠENÍ VÝUKY NA STŘEDNÍ ŠKOLE

Na základě nařízení vlády se od středy 11. března 2020 ruší výuka na základní i střední škole. Nařízení platí do odvolání. Níže najdete několik důležitých informací.
1/ Uzavření střední školy se vztahuje na denní i dálkové studium, i veškeré další vzdělávací aktivity SŠ jako přípravné kurzy k přijímacímu řízení či kurz Profesionální chůvy. Na obou oborech se ruší do odvolání i veškeré praxe.
2/ Vzhledem k uzavření školy se neuskuteční ve středu 11. březny pro studenty 4. ročníku Ekologie a životní prostředí plánované obhajoby deníků praxí. Vedení školy rozhodlo, že vzhledem k mimořádné situaci se obhajoby pro tento školní rok ruší bez náhrady. Chceme tím předejít přílišnému nahromadění studijních povinností maturantů v době po opětovném otevření škol.
3/ Uzavřena je také školní jídelna 13. ZŠ. Obědy jsou všem strávníkům automaticky odhlášeny, nemusíte zadávat.
4/ Všichni studenti dnes dostali pokyn, aby si s sebou domů odnesli všechny učební pomůcky. Pokud se tak nestalo (například ti, kdo ve škole dnes nebyli), můžete si je vyzvednout zítra a ve čtvrtek v době od 8.00 do 14.00 (případně po telefonické domluvě v jiný čas – volejte tel. 774 493 295).
5/ Žádáme studenty denního studia, aby sledovali Škola Online – budou jejím prostřednictvím informováni o náhradních formách studia, požadavcích pro jednotlivé předměty, případně možnostech konzultací. Zejména na studenty maturitního ročníku apelujeme, aby rozumně využili čas zrušené denní výuky k přípravě na maturitní zkoušky.
6/ Studenti dálkového studia, přípravných kurzů a kurzu Profesionální chůva budou prostřednictvím Škola Online informováni o náhradních termínech, případně storno podmínkách, pokud uzavření škol potrvá tak dlouho, že by nebylo možné z časových či organizačních důvodů kurzy dokončit.
7/ Ve Škola Online a na webových stránkách školy budete nacházet i další aktuální informace. Pokud byste na nich nenašli, co potřebujete, kontaktujte sekretariát školy (774 493 295, info@cisplzen.cz) či jednotlivé třídní učitele.
S přáním pevného zdraví Kateřina Chejlavová, ředitelka školy